Vyhledávání

Pohyb, pohony, převody / Motory a servomotory / Lean motoryJedinečná inovace STÖBER: LeanMotor je lehčí a menší než asynchronní motor a nákladově efektivnější a robustnější než servomotor.

LeanMotor dosahuje až 96% účinnosti, překračující třídu účinnosti IE4. Díky tomu mohou konstruktéři navrhnout kompaktnější stroje a tím uživatelé získají výhody v podobě nižší spotřeby energie a dlouhé životnosti. LeanMotor je perfektním řešením pro dynamickou automatizaci a to i v náročných provozních podmínkách.

LeanMotor zcela vynechává poziční enkodér, v menším provedení nabízí stejný výkon jako motor asynchronní. Při použití řídicích jednotek SC6 a SI6 umožní nastavit otáčky a točivý moment na libovolnou hodnotu i bez enkodéru. Výsledkem je kolísání otáček nižší než 1 % a přesnost polohování +/-1°. Níže najdete porovnání LeanMotorů (LM401 a LM706) v reálném měřítku k motoru asynchronnímu.

Přečtěte si článek o LeanMotoru v časopise Strojírenství zde.
Přečtěte su článek o LeanMotoru v časopise Technický týdeník zde.

LM LeanMotor

výrazně lehčí a menší než asynchronní motory

AKTUALITY

8.11.2019

Nový bezpečnostní třípolohový snímač HE2G

široký výběr přepínačů a tlačítek pro horní část spínače

více

18.10.2019

Brožura miniaturního průmyslového PC BM100

Kompaktní bezventilátorový IPC z rodiny Intel Apollo Lake

více

7.10.2019

REMinfo 3/19

Prohlédněte si novinky v našem sortimentu v dalším vydání REMinfo 3/19.

více

23.9.2019

Nový ceník bezpečnostního spínače SAFELOCK

SAFELOCK je bezpečnostní spínač, který se používá při ochraně personálu během otevírání dveří, které vedou k nebezpečným prostorům.

více