Vyhledávání

Asistentka expedice

Do našeho týmu hledáme kolegyni pro práci ve skladu. Nabízíme různorodou práci, která není příliš fyzicky náročná – jedná se o sklad komponentů pro průmyslovou a domovní automatizaci. Hlavními požadavky jsou pečlivost, zodpovědnost, ochota pracovat.

Náplň práce
  • příjem, naskladnění a kontrola zboží
  • zabalení zboží k expedici
  • zodpovědnost za převzetí zboží od spedičních služeb
  • pravidelná 3 měsíční inventura skladových zásob
  • zadávání reklamací a vráceného zboží  do interního systému
  • drobné práce a pravidelné pochůzky
  • pravidelná péče o pořádek ve firmě
Požadujeme
  • SŠ vzdělání
  • praxe v oboru není nutná
  • dobré komunikační schopnosti
  • aktivní přístup, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • základní dovednosti na PC - uživatelská znalost Word, Excel
  • řidičský průkaz B – podmínkou (aktivní řidič)
Nabízíme
  • zajímavé zaměstnání v prosperující firmě
  • možnost osobního růstu
  • různorodou pracovní náplň
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní sportovní a kulturní akce
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • kurz anglického jazyka ve firmě
  • věrnostní odměny
  • fitness ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
Staňte se součástí našeho REM týmu a zašlete nám Váš životopis na:  v.ruzicka@rem-technik.cz
AKTUALITY

1.6.2020

Středně velké dotykové displeje HG3G a HG4G

dotykový displej 8,4", 10,4" a 12,1"

více

29.5.2020

Od 1.6. je opět umožněn osobní odběr

Chtěli bychom Vás informovat, že od 1. 6. 2020 je opět umožněn osobní odběr.

více

27.5.2020

Brožura push-in technologie - patice

Zapojení v jednom kroku - snadně a rychle. Bezpečné a efektivní patice řady SU.

více

21.5.2020

Leták stolních robotických manipulátorů TTA

vyšší zatížení až 30 kg na ose x a 15 kg na ose z při maximální rychlosti až 1200 mm/s

více