Vyhledávání

Asistentka expedice

Do našeho týmu hledáme kolegyni do skladu. Nabízíme různorodou práci, která není příliš fyzicky náročná, ale vyžaduje samostatnost a schopnost si jednotlivé činnosti zorganizovat a naplánovat. Hlavními požadavky jsou pečlivost, zodpovědnost, ochota pracovat a zapadnout do pracovního kolektivu.

Náplň práce
  • příjem, skladování a kontrola zboží
  • zabalení zboží k expedici
  • zodpovědnost za přebírku zboží od spedičních služeb
  • pravidelná 3 měsíční inventura skladových zásob
  • evidence reklamovaného zboží
  • zadávání do interního systému reklamací, vráceného zboží a zápůjček
  • drobné práce a pravidelné pochůzky
  • pravidelná péče o pořádek ve firmě
Požadujeme
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oboru není nutná, ochota a nadšení do práce nezbytná
  • dobré komunikační schopnosti
  • aktivní přístup, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • základní dovednosti na PC - uživatelská znalost Word, Excel
  • bydliště nejlépe Brno
  • řidičský průkaz B - PODMÍNKOU (aktivní řidič) !!!
Nabízíme
  • zajímavé zaměstnání v prosperující firmě s mladým kolektivem
  • možnost osobního růstu
  • různorodou pracovní náplň
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní sportovní a kulturní akce
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • kurz anglického jazyka ve firmě
  • věrnostní odměny
  • fitness ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti

Staňte se součástí našeho REM týmu a zašlete nám Váš životopis na:  v.ruzicka@rem-technik.cz
AKTUALITY

8.11.2019

Nový bezpečnostní třípolohový snímač HE2G

široký výběr přepínačů a tlačítek pro horní část spínače

více

18.10.2019

Brožura miniaturního průmyslového PC BM100

Kompaktní bezventilátorový IPC z rodiny Intel Apollo Lake

více

7.10.2019

REMinfo 3/19

Prohlédněte si novinky v našem sortimentu v dalším vydání REMinfo 3/19.

více

23.9.2019

Nový ceník bezpečnostního spínače SAFELOCK

SAFELOCK je bezpečnostní spínač, který se používá při ochraně personálu během otevírání dveří, které vedou k nebezpečným prostorům.

více