Vyhledávání

Pracovník back-office

Do našeho týmu hledáme posilu do oddělení back-office

Náplň práce

  • obchodně-administrativní činnosti
  • kontaktování vybraných zákazníků, zjištění jejich potřeb a obchodních informací
  • zakládání adres zákazníků a kontaktních osob do databáze
  • zakládání produktů do databáze - popis a cenotvorba
  • práce s cizojazyčnými katalogy dodavatelů a jejich webovými stránkami
  • zakládání poptávek, tvorba nabídek a zjišťování statusů
  • obchodní podpora zákazníkům, technická podpora prvního stupně
  • přímý kontakt se zákazníkem - návštěva v REM
  • účast na školení dodavatelů ve firmě REM a firemních akcích
  • zápisy z veletrhů, kontaktování takto získaných zákazníků

Požadujeme

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost a schopnost organizovat si práci
  • obchodní duch
  • pozitivní naladění a chuť pracovat
  • znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme

  • práci ve firmě s 16-ti letou tradicí
  • motivující platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní sportovní a kulturní akce
  • mladý přátelský kolektiv

Benefity

  • dovolená 5 týdnů
  • kurz anglického jazyka ve firmě
  • odměňování dle výsledků firmy, věrnostní odměny
  • fitness ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti

Staňte se součástí našeho REM týmu a zašlete nám Váš životopis na:
v.ruzicka@rem-technik.cz
AKTUALITY

12.3.2019

Nové REMinfo 1/19

Prohlédněte si nové produkty, které Vám představíme na veletrhu AMPER v hale V, stánek 5.03.

více

23.1.2019

Nový PC panel QT3400 od ASEM

Poznejte našeho nového dodavatele průmyslových počítačů ASEM.

více

7.1.2019

Nový ceník rozšiřujících modulů pro VIPA MICRO PLC

Prohlédněte si nové ceny rychlého PLC s komunikací PROFINET nyní s 20% slevou.

více

17.12.2018

Ceník bezpečnostních magnetických spínačů REER

Prohlédněte si nový aktualizovaný ceník bezpečnostních spínačů od REER.

více