Vyhledávání

Obchodně-technický zástupce

Náplň práce
  • péče o stávající obchodní partnery
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • technická podpora prodeje
  • tvorba nabídek
  • reporting do databáze
  • účast na školeních
  • účast na veletrzích

Požadujeme
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání, elektro nebo strojní obor výhodou
  • samostatnost a schopnost organizovat si práci
  • obchodní duch
  • komunikativnost
  • pozitivní naladění a chuť pracovat
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • řidičský průkaz B

Nabízíme

  • zajímavé zaměstnání v prosperující firmě se smíšeným kolektivem
  • možnost osobního růstu
  • motivující platové ohodnocení
  • zvyšování kvalifikace v oblasti moderních technologií

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • odměňování dle obchodních výsledků firmy, věrnostní odměny
  • kurz anglického jazyka ve firmě
  • fitness ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti

Oslovil Vás inzerát? Pak to pojďte zkusit!

Kontaktujte nás a zašlete svůj životopis na e-mail: Mag. Vlasta Ruzicka:
v.ruzicka@rem-technik.cz

Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, omlouváme se, ale není v našich silách odpovědět všem uchazečům a přednost dostali jiní kandidáti.
AKTUALITY

8.11.2017

Přehled produktů IAI

Prohlédněte si nový přehled produktů našeho dodavatele IAI.

více

6.11.2017

e-zpravodaj IN MSV 2017

Prohlédněte si druhé vydání interaktivního zpravodaje IN MSV 2017, v němž naleznete výhody planetové převodovky od STÖBER.

více

4.10.2017

Nový ceník Magnus RFID

Prohlédněte si náš nový ceník bezpečnostních spínačů Magnus RFID od REER.

více

29.9.2017

Nový ceník RCP6

Podívejte se na nový ceník elektrických lineárních pohonů od IAI.

více