Vyhledávání

Administrativní pracovnice

Do našeho týmu hledáme posilu v oddělení obchodní administrativy.

Náplň práce
  • práce s databází - tvorba obejdnávek, nabídek a fakturace
  • zajištění administrativního chodu firmy
  • komunikace se zákazníky - telefonická i osobní
  • komunikace s dodavateli v AJ nebo NJ
  • administrativa spojená s reklamací zboží
  • účast na veletrzích
Požadujeme
  • SŠ/VŠ
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • reprezentativní vystupování
  • organizační schopnosti
  • aktivní a zodpovědný přístup
  • samostatnost a pečlivost
  • uživatelská znalost MS Word, Excel, Power Point
Nabízíme
  • práci ve firmě s 15ti letou tradicí
  • motivující platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní sportovní a kulturní akce
  • mladý přátelský kolektiv
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • kurz anglického jazyka ve firmě
  • věrnostní odměny
  • fitness ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti

Oslovil Vás inzerát? Pak to pojďte zkusit!

Kontaktujte nás a zašlete svůj životopis na e-mail: Mag. Vlasta Ruzicka:
v.ruzicka@rem-technik.cz
AKTUALITY

21.6.2018

Ceník diferenčních spínačů tlaku PS

Řadu PS představuje robustní, jednoduše nastavitelný diferenční spínač tlaku pro vzduch a neagresivní plyny.

více

14.6.2018

Ceník diferenčního snímače tlaku DPT-R8

3drátový elektronický diferenční snímač tlaku DPT-R8 s 8 měřicími rozsahy od HK Instruments.

více

11.6.2018

Nový ceník dotykových displejů cloudPanel

Má Vaše PLC Web server - výborně! Využijte jej naplno s dotykovými displeji cloudPanel od VIPA Controls.

více

6.6.2018

Ceník bezpečnostních závor EOS4 X

Nové délky vysoce kompaktních bezpečnostních závor EOS4 X od REER.

více