Vyhledávání

Administrativní pracovnice

Do našeho týmu hledáme posilu v oddělení obchodní administrativy.

Náplň práce
  • práce s databází - tvorba obejdnávek, nabídek a fakturace
  • zajištění administrativního chodu firmy
  • komunikace se zákazníky - telefonická i osobní
  • komunikace s dodavateli v AJ nebo NJ
  • administrativa spojená s reklamací zboží
  • účast na veletrzích
Požadujeme
  • SŠ/VŠ
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • reprezentativní vystupování
  • organizační schopnosti
  • aktivní a zodpovědný přístup
  • samostatnost a pečlivost
  • uživatelská znalost MS Word, Excel, Power Point
Nabízíme
  • práci ve firmě s 15ti letou tradicí
  • motivující platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní sportovní a kulturní akce
  • mladý přátelský kolektiv
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • kurz anglického jazyka ve firmě
  • věrnostní odměny
  • fitness ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti

Staňte se součástí našeho REM týmu a zašlete nám Váš životopis na:  v.ruzicka@rem-technik.cz

AKTUALITY

17.10.2018

Ceník snímačů vlhkosti

Prohlédněte si akční ceny, při odběru většího počtu kusů snímačů vlhkosti.

více

17.10.2018

Ceník teplotních analogových snímačů

Prohlédněte si ceník teplotních analogových snímačů od našeho dodavaele Thermokon.

více

9.10.2018

Od .steute Schaltgeräte po .steute Technologies

S účinností od 01.10.2018 .steute Schaltgeräte GmbH & Co. KG má nové firemní jméno: .steute Technologies GmbH & Co. KG.

více

3.10.2018

Nové REMinfo 2/18

Prohlédněte si nové vydání našeho informačního produktového časopisu REMinfo 2/18.

více