Vyhledávání

steute na veletrhu SMM 2018

Jako výrobce spínačů pro extrémní a komplexní aplikace, steute vyvinul vlastní řadu velmi robustních spínacích zařízení zejména pro pobřežní technologii, lodě a přístavy. Sortiment zahrnuje varianty odolné vůči mořské vodě a výbuchu.

steute bude na veletrhu SMM prezentovat například produkty Ex 97 a Ex 99 koncové spínače, které jsou vhodné pro použití až do -60°C. Tyto spínače byli také testovány a schváleny do prostředí s nebezpečím výbuchu Ex pro zóny 1 a 21, spínač ATEX. Jak bylo úspěšně prokázáno, vysoká třída ochrany těchto přístrojů (IP66 a IP67) je dokonce zaručena po 7-joulovém nárazovém testu proti zpevněnému plastovému krytu. To dává uživatelům v odvětví stavby lodí jistotu, že tyto nové polohové spínače pracují spolehlivě, dokonce i ve skutečně extrémním prostředí.

Dalším námořním zaměřením je série nožních spínačů GFSI pro pobřežní aplikace, které zůstavají extrémně odolné i v nejnáročnějších podmínkách. Typickou aplikací pro tato "těžká" spínací zařízení je elektromechanické ovládání navijáků řídících ukotvení v přístavech nebo uvolnění kotevních háků. Pomocí nožního spínače od steute lze naviják spustit a zastavit. Tato řada je dostupná ve dvou verzích: "Extreme" pro výbušné zóny a v bezdrátové verzi.

steute na veletrhu SMM, hala 6, stánek B6.527
AKTUALITY

23.1.2019

Nový PC panel QT3200 od ASEM

Poznejte našeho nového dodavatele průmyslových počítačů ASEM.

více

7.1.2019

Nový ceník rozšiřujících modulů pro VIPA MICRO PLC

Prohlédněte si nové ceny rychlého PLC s komunikací PROFINET nyní s 20% slevou.

více

17.12.2018

Ceník bezpečnostních magnetických spínačů REER

Prohlédněte si nový aktualizovaný ceník bezpečnostních spínačů od REER.

více

14.12.2018

Bezpečnost pro stroje a výrobní linky

Prohlídněte si naši inzerci ve speciálním vydání Hospodářských Novin: Strojírenství.

více