Vyhledávání

steute na veletrhu SMM 2018

Jako výrobce spínačů pro extrémní a komplexní aplikace, steute vyvinul vlastní řadu velmi robustních spínacích zařízení zejména pro pobřežní technologii, lodě a přístavy. Sortiment zahrnuje varianty odolné vůči mořské vodě a výbuchu.

steute bude na veletrhu SMM prezentovat například produkty Ex 97 a Ex 99 koncové spínače, které jsou vhodné pro použití až do -60°C. Tyto spínače byli také testovány a schváleny do prostředí s nebezpečím výbuchu Ex pro zóny 1 a 21, spínač ATEX. Jak bylo úspěšně prokázáno, vysoká třída ochrany těchto přístrojů (IP66 a IP67) je dokonce zaručena po 7-joulovém nárazovém testu proti zpevněnému plastovému krytu. To dává uživatelům v odvětví stavby lodí jistotu, že tyto nové polohové spínače pracují spolehlivě, dokonce i ve skutečně extrémním prostředí.

Dalším námořním zaměřením je série nožních spínačů GFSI pro pobřežní aplikace, které zůstavají extrémně odolné i v nejnáročnějších podmínkách. Typickou aplikací pro tato "těžká" spínací zařízení je elektromechanické ovládání navijáků řídících ukotvení v přístavech nebo uvolnění kotevních háků. Pomocí nožního spínače od steute lze naviják spustit a zastavit. Tato řada je dostupná ve dvou verzích: "Extreme" pro výbušné zóny a v bezdrátové verzi.

steute na veletrhu SMM, hala 6, stánek B6.527
AKTUALITY

10.9.2019

Nový ceník elektrických pohonů EC

výhodná alternativa pneumatiky

více

22.8.2019

Nový ceník snímačů CO2 a teploty

Prohlédněte si akční ceny, při odběru většího počtu kusů snímačů CO2 a teploty.

více

19.8.2019

Nový průmyslový monitor pro vzdálenou instalaci až 100 m

Prohlédněte si inzerci v sprnovém vydání časopisu ElektroPrůmysl.

více

8.8.2019

Nové bezpečnostní indukční snímače PI-SAFE

Kompletní řada snímačů pro detekci polohy.

více