Vyhledávání

Od .steute Schaltgeräte po .steute Technologies

S účinností od 01.10.2018 .steute Schaltgeräte GmbH & Co. KG má nové firemní jméno: .steute Technologies GmbH & Co. KG. To znamená rozvoj z výrobců rozvaděčů na poskytovatele senzorových sítí a inteligentních MMI řešení pro komplexní aplikace v průmyslových a lákařských oborech.

V praxi byl tento krok přijat před nějakým časem. Jednatel firmy Marc Stanesby řekl: "Pro naše zákazníky stále více vyvíjíme systémová řešení jako je bezdrátová intralogistická síť pro E-Kanban nebo síťové ovládání pro zdravotnické vybavení v OR. Teď jednoduše rozšiřujeme tento proces."

Založená hlavní činnost, jmenovitě vývoj a výroba vysoce kvalitních rozvaděčů a snímačů bude samozřejmě pokračovat nadále ve společnosti .steute. Nicméně, produkty vyvivnuté čtyřmi odvětvími .steute: Automatizace, Extrém, Bezdrát a Medicína jsou nyní často součástí kompletních technologických platforem, například řízení výrobních procesů stejně jako provoz strojů nebo lékařských přístrojů. Tyto platformy jsou také vyvinuty a vyráběny společností .steute. Nový název společnosti .steute Technologies bude změněn v našem obchodním modelu transparentně.
AKTUALITY

10.6.2019

Nové REMinfo 2/19

Prohlédněte si naše nové vydání časopisu REMinfo 2/19.

více

5.6.2019

Průmyslové PC s krytím IP69K

Garance ochrany proti vysokotlaké horké vodě, pouze s displejem od ASEM.

více

20.5.2019

REER letos slaví 60 let na trhu

Jsme rádi, že můžeme oslavit 9letou spolupráci s dodavatelem REER.

více

13.5.2019

Nová výhodná sada VIPA Yaskawa

Sada obsahuje MICRO PLC, dotykový displej smartPanel a software SPEED7 Studio.

více