Vyhledávání

Od .steute Schaltgeräte po .steute Technologies

S účinností od 01.10.2018 .steute Schaltgeräte GmbH & Co. KG má nové firemní jméno: .steute Technologies GmbH & Co. KG. To znamená rozvoj z výrobců rozvaděčů na poskytovatele senzorových sítí a inteligentních MMI řešení pro komplexní aplikace v průmyslových a lákařských oborech.

V praxi byl tento krok přijat před nějakým časem. Jednatel firmy Marc Stanesby řekl: "Pro naše zákazníky stále více vyvíjíme systémová řešení jako je bezdrátová intralogistická síť pro E-Kanban nebo síťové ovládání pro zdravotnické vybavení v OR. Teď jednoduše rozšiřujeme tento proces."

Založená hlavní činnost, jmenovitě vývoj a výroba vysoce kvalitních rozvaděčů a snímačů bude samozřejmě pokračovat nadále ve společnosti .steute. Nicméně, produkty vyvivnuté čtyřmi odvětvími .steute: Automatizace, Extrém, Bezdrát a Medicína jsou nyní často součástí kompletních technologických platforem, například řízení výrobních procesů stejně jako provoz strojů nebo lékařských přístrojů. Tyto platformy jsou také vyvinuty a vyráběny společností .steute. Nový název společnosti .steute Technologies bude změněn v našem obchodním modelu transparentně.
AKTUALITY

19.11.2018

Nový dodavatel Garantell

Bezpečnostní oplocení strojů - ochranný systém od společnosti Garantell.

více

16.11.2018

Servomotory STÖBER v kombinaci se Siemens Drive CliQ

Stöber přichází s novým převodníkem,který zajistí převod protokolu Heidenhain EnDat 2.2 na protokol Siemens DRIVE-CLiQ.

více

8.11.2018

Ceník ultrazvukových senzorů P42

Prohlédněte si ceník programovatelných ultrazvukových senzorů P42 od PIL.

více

6.11.2018

Ceník ultrazvukových senzorů P43

Přesvědčte se vysokou přesností měření s ultrazvukovými senzory P43.

více