Vyhledávání

IDEC vylepšuje procesor MicroSmart FC6A Plus o EtherNet/IP

IDEC vylepšuje procesor MicroSmart FC6A Plus o EtherNet/IP

Aktualizace EtherNet/IP pro PLC IDEC MicroSmart FC6A Plus je také bezplatný upgrade pro stávající CPU, který umožňuje propojení s mnoha typy I/O systémů a dalších inteligentních automatizačních zařízení.

IDEC Corporation oznamuje aktualizaci pro přidání komunikace EtherNet/IP do PLC MicroSmart FC6A Plus. Tato aktualizace poskytuje koncovým uživatelům, konstruktérům a výrobcům OEM další možnosti integrace FC6A Plus s mnoha typy I/O systémů a inteligentními automatizačními zařízeními.

Rozšířené možnosti připojení

FC6A Plus je již rozšiřitelný na podporu až 2 060 I/O, takže je ideální pro řízení strojů nebo malých výrobních operací. S přidáním standardních schopností skeneru EtherNet/IP se může FC6A Plus nyní připojit, sledovat a ovládat jakýkoli I/O, frekvenční měnič, řízení motoru nebo jiné inteligentní automatizační zařízení pomocí tohoto populárního průmyslového protokolu. Kromě toho lze FC6A Plus konfigurovat jako adaptér EtherNet/IP, což mu umožňuje komunikovat s jinými systémy peer a dohledu, jako jsou PLC a HMI.

Snadná cesta k upgradu

Všechny nové procesory FC6A Plus se dodávají s nejnovějším firmwarem a připojením EtherNet / IP již nainstalovaným a připraveným k použití. U procesorů FC6A Plus, které jsou již v provozu, mohou uživatelé získat aktuální software WindLDR (verze 8.15.0 nebo novější) zdarma a poté jej snadno použít k provedení upgradu. Tato schopnost získat nejnovější vylepšení stávajících jednotek v provozu bez jakýchkoli nákladů pomocí upgradu je další výhodou používání PLC IDEC.

Více flexibility

Jakmile je nasazen nový nebo upgradovaný procesor FC6A Plus, lze ethernetový port 2 konfigurovat pomocí protokolu EtherNet/IP. Tato vylepšená konektivita dává uživatelům nové možnosti pro jejich stroje a výrobní operace. Už tak flexibilní platforma PLC FC6A Plus může nyní komunikovat s více průmyslovými automatizačními zařízeními než kdykoli předtím.

Stejně jako u všech svých produktů nabízí IDEC bezplatnou technickou podporu pro řadu PLC řady FC6A, aniž by byla vyžadována smlouva o poskytování služeb nebo podpory. Chcete-li získat úplné specifikace nebo další informace, kontaktujte nás na e-mail office@rem-technik.cz

NOVINKY

10.2.2021

Ceník bezpečnostního laserového skeneru SE2L

Prohlédněte si nový ceník bezpečnostního laserového skeneru SE2L.

více

5.2.2021

Nový designový ovládací panel thanos EVO

4,8" dotyková obrazovka v celoskleněném provedení, se snímačem teploty, Modbus komunikace

více

19.1.2021

Ceník tlačítek a kontrolek řady HW

Prohlédněte si nový ceník tlačítek a kontrolek řady HW.

více

11.1.2021

Ceník dotykového displeje HG5G-V

Prohlédněte si nový ceník dotykového displeje HG5G-V s velkou zobrazovací plochou.

více