Vyhledávání

Videa


Nová řada ovládacích panelů NOVOS

Thermokon představuje novou řadu ovládacích panelů NOVOS.

Přehrát video

Nové krabičky pro snadnou a rychlou montáž od Thermokon

Thermokon představuje nové krabičky díky kterým je montáž senzorů mnohem jednodušší, rychlejší a komfortnější než kdy předtím.

Přehrát video

Mikromanometr PHM-V1

Prohlédněte si instruktážní video společnosti HK Instruments, které Vám poskytne základní informace o jedinečné funkčnosti zařízení PHM-V1 a jeho použití.

Přehrát video

REM-Technik na veletrhu AMPER 2017

I tentokrát jsme se zúčastnili veletrhu AMPER na výstavišti v Brně a navštívit jste nás mohli na dvou stáncích. V pavilonu "P" jsme představili novinky z domovní automatizace a MaR a v pavilonu "V" jste mohli vidět produkty průmyslové automatizace.

Přehrát video

Jak na instalaci průtokoměru DPT-Flow se sondou

Video vás provede procesem instalace snímače průtoku vzduchu DPT-Flow, který je v uvedeném přikladu použit zároveň se sondou FloXact – postupně se podíváte na nastavení a volbu konstanty, měřené jednotky a zobrazení na displeji.

Přehrát video

Rady a tipy, jak správně umístit bezdrátové snímače a senzory

Podívejte se na praktické rady, jak postupovat při plánovaní rozmístění bezdrátových senzorů a snímačů v místnostech a budovách.

Přehrát video

Použití bezdrátových snímačů a senzorů

Bezdrátové snímače a senzory je možné použít pro automatizaci obytných domů či komerčních prostor. Bezdrátové produkty lze připojit na nadřazené regulační systémy či je kombinovat s již existujícími systémy, protože bezdrátové senzory a snímače disponují rozhraními Ethernet, LON, Modbus, KNX nebo BACnet.

Přehrát video

Bezdrátový protokol EnOcean 868 MHz

Produkty založené na EnOcean protokolu využívají energie vytvořené z nepatrné změny pohybu, tlaku, světla, tepla nebo vibrace. Díky extrémně nízké spotřebě je lze napájet z alternativních zdrojů (solární panel, piezoelektricky měnič), a proto nepotřebují baterie ani jiné externí zdroje. Díky bezdrátovým produktům se budovy stávají flexibilními, snižují se náklady na design, výstavbu a provoz.

Přehrát video

Bezdrátové a bezbateriové snímače a senzory pro snadnější život

Použití bezdrátových snímačů a senzorů při automatizaci budov přináší mnoho výhod. Umístění bezdrátových čidel lze flexibilně měnit dle požadavků na danou místnost, a to bez stavebních úprav. Bezdrátové senzory jsou energeticky efektivní a šetří životní prostředí. Baterie či elektrická vedení již nejsou potřeba!

Přehrát video

Pokojový ovládací panel Thanos

Ovládací panel Thanos kombinuje výjimečný design s intuitivním ovládáním a nejnovější technologií v domovní automatizaci. Dotykové ovládání na 3,5" TFT displeji s vysokým rozlišením Vám umožní jednoduše kontrolovat automatizované HVAC aplikace.

Přehrát video
AKTUALITY

6.2.2020

Akce: Bezpečnost pro stroje a výrobní linky

Nepřehlédněte akci na bezpečnostní laserový skener.

více

22.1.2020

Ceník bezpečnostních relé SV MR0

Prohlédněte si aktualizovaný ceník bezpečnostních relé pro monitorování otáček.

více

14.1.2020

Ceník SCARA Robotů IXP

Díky menší konstrukci až o 30 % menší hmotnost oproti standardním SCARA Robotům.

více

14.1.2020

Ceník elektrických lineárních pohonů ERC3

Mezi pohony IAI, polohujících až do 16ti poloh, patří ERC3. Vzhledem k integrované řídicí jednotce šetříte místo v rozvaděči.

více