Vyhledávání

Videa


Nové krabičky pro snadnou a rychlou montáž od Thermokon

Thermokon představuje nové krabičky díky kterým je montáž senzorů mnohem jednodušší, rychlejší a komfortnější než kdy předtím.

Přehrát video

Mikromanometr PHM-V1

Prohlédněte si instruktážní video společnosti HK Instruments, které Vám poskytne základní informace o jedinečné funkčnosti zařízení PHM-V1 a jeho použití.

Přehrát video

REM-Technik na veletrhu AMPER 2017

I tentokrát jsme se zúčastnili veletrhu AMPER na výstavišti v Brně a navštívit jste nás mohli na dvou stáncích. V pavilonu "P" jsme představili novinky z domovní automatizace a MaR a v pavilonu "V" jste mohli vidět produkty průmyslové automatizace.

Přehrát video

Jak na instalaci průtokoměru DPT-Flow se sondou

Video vás provede procesem instalace snímače průtoku vzduchu DPT-Flow, který je v uvedeném přikladu použit zároveň se sondou FloXact – postupně se podíváte na nastavení a volbu konstanty, měřené jednotky a zobrazení na displeji.

Přehrát video

Rady a tipy, jak správně umístit bezdrátové snímače a senzory

Podívejte se na praktické rady, jak postupovat při plánovaní rozmístění bezdrátových senzorů a snímačů v místnostech a budovách.

Přehrát video

Použití bezdrátových snímačů a senzorů

Bezdrátové snímače a senzory je možné použít pro automatizaci obytných domů či komerčních prostor. Bezdrátové produkty lze připojit na nadřazené regulační systémy či je kombinovat s již existujícími systémy, protože bezdrátové senzory a snímače disponují rozhraními Ethernet, LON, Modbus, KNX nebo BACnet.

Přehrát video

Bezdrátový protokol EnOcean 868 MHz

Produkty založené na EnOcean protokolu využívají energie vytvořené z nepatrné změny pohybu, tlaku, světla, tepla nebo vibrace. Díky extrémně nízké spotřebě je lze napájet z alternativních zdrojů (solární panel, piezoelektricky měnič), a proto nepotřebují baterie ani jiné externí zdroje. Díky bezdrátovým produktům se budovy stávají flexibilními, snižují se náklady na design, výstavbu a provoz.

Přehrát video

Bezdrátové a bezbateriové snímače a senzory pro snadnější život

Použití bezdrátových snímačů a senzorů při automatizaci budov přináší mnoho výhod. Umístění bezdrátových čidel lze flexibilně měnit dle požadavků na danou místnost, a to bez stavebních úprav. Bezdrátové senzory jsou energeticky efektivní a šetří životní prostředí. Baterie či elektrická vedení již nejsou potřeba!

Přehrát video

Pokojový ovládací panel Thanos

Ovládací panel Thanos kombinuje výjimečný design s intuitivním ovládáním a nejnovější technologií v domovní automatizaci. Dotykové ovládání na 3,5" TFT displeji s vysokým rozlišením Vám umožní jednoduše kontrolovat automatizované HVAC aplikace.

Přehrát video
AKTUALITY

22.8.2019

Nový ceník snímačů CO2 a teploty

Prohlédněte si akční ceny, při odběru většího počtu kusů snímačů CO2 a teploty.

více

19.8.2019

Nový průmyslový monitor pro vzdálenou instalaci až 100 m

Prohlédněte si inzerci v sprnovém vydání časopisu ElektroPrůmysl.

více

8.8.2019

Nové bezpečnostní indukční snímače PI-SAFE

Kompletní řada snímačů pro detekci polohy.

více

30.7.2019

Nové video MOSAIC M1S

Nové video ilustrující vlastnosti a funkčnost řídící jednotky MOSAIC M1S.

více