Vyhledávání

Videa


REM-Technik na veletrhu AMPER 2017

I tentokrát jsme se zúčastnili veletrhu AMPER na výstavišti v Brně a navštívit jste nás mohli na dvou stáncích. V pavilonu "P" jsme představili novinky z domovní automatizace a MaR a v pavilonu "V" jste mohli vidět produkty průmyslové automatizace.

Přehrát video

Programování interpolačního pohybu pro víceosé systémy od IAI

Programování interpolačnho pohybu pro víceosé systémy od IAI. Konkrétní úkazka je na TT robotu. Jedná se o opisování kruhu. V produktech IAI je více možností interpolačního pohybu, kombinací těchto pohybů je možné obkreslit složitější tvary.

Přehrát video

Flexibilní použití elektrických pohonů IAI

Jednotlivé řady elektrických pohonů je možné vzájemně kombinovat. Video zobrazuje kombinaci ROBO Cylindrů a robustního pohonu se 2 jezdci. Díky možnosti řídit pohyb 2 jezdců nezávisle na sobě, i když jsou na jedné ose, uspoříte místo i peníze.

Přehrát video

Synchronizace 8 elektrických pohonů IAI

Elektrické aktuátory od IAI odpovídají pověstné japonské kvalitě a vysoké technické úrovni. Video zobrazuje, jak lze synchronizovat hned několik elektrických pohonů a stále dosahovat plynulého pohybu bez vibrací a vysoké přesnosti.

Přehrát video

SCARA Roboty od IAI

SCARA Roboty jsou ideální pro aplikace vyžadující vysokou rychlost, přesnost a úsporu místa. Video demonstruje preciznost SCARA Robotů IAI na "pick and place" operacích.

Přehrát video

Dokonalá synchronizace pohonů od IAI

Elektrické aktuátory ROBO Cylindry od IAI lze naprosto dokonale synchronizovat a navíc je možné využit kamerového vstupu.

Přehrát video

Precizní polohování víceosých systémů IK od IAI

Video představuje precizní polohování víceosého systému IK a možnost nastavení tlačné síly na ose Z na příkladu, ve kterém víceosý systém kreslí na dotykový displej.

Přehrát video

IAI zkrátí dobu cyklu

Řídicí jednotky SSEL, SCON a XSEL od IAI mají novou funkci, díky které lze eliminovat vibrace při polohování a uspořit tak čas cyklu.

Přehrát video

Víceosý systém IK od IAI

Japonská společnost IAI je výrobcem precizních elektrických pohonů. Video ukazuje detekci gumového těsnění na světlometu – s interpolací / bez interpolace.

Přehrát video
AKTUALITY

7.1.2019

Nový ceník rozšiřujících modulů pro VIPA MICRO PLC

Prohlédněte si nové ceny rychlého PLC s komunikací PROFINET nyní s 20% slevou.

více

17.12.2018

Ceník bezpečnostních magnetických spínačů REER

Prohlédněte si nový aktualizovaný ceník bezpečnostních spínačů od REER.

více

14.12.2018

Bezpečnost pro stroje a výrobní linky

Prohlídněte si naši inzerci ve speciálním vydání Hospodářských Novin: Strojírenství.

více

11.12.2018

Ceník indukčních snímačů Pulsotronic

Spolehlivé indukční snímače s vysokou spínací rychlostí a frekvencí.

více